YAZILIM VE TEKNOLOJİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YAZILIM VE TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ VE BİLİŞİMİN SON NOKTASI

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Windows 7 Pre Beta 6801 32Bit

YazarMesaj
Admin
Admin

Windows 7 Pre Beta 6801 32Bit Empty
MesajKonu: Windows 7 Pre Beta 6801 32Bit   Windows 7 Pre Beta 6801 32Bit Icon_minitimePtsi Kas. 10, 2008 6:01 pm

Windows 7 Pre Beta 6801 32Bit 56797436xg3

Windows 7 Pre Beta 6801 32Bit 75rt7

Windows 7 Pre Beta 6801 32Bit 79vv6

Windows 7 Pre Beta 6801 32Bit 712tq2

Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 7'nin pre-beta sürümü, hatırlayacağınız üzere Professional Developers Conference'ta (PDC) geliştiricilere dağıtılmıştı.

Ancak BitTorrent siteleri sayesinde dünya genelinde binlerce BitTorrent kullanıcısı, Windows 7'nin bu sürümünü sistemlerine indirmeye çoktan başladı. Pirate Bay ve Mininova gibi en iyi bilinen BitTorrent siteleri, yeni işletim sisteminin 32 ve 64 bit'lik sürümlerini Cuma günü itibariyle yayına vermiş durumdalar.

Pirate Bay üzerinde, Windows 7'nin 32 bit'lik sürümünün bir kopyasını yaklaşık bin kadar insan upload ediyor ve neredeyse 7 bin kişi, aynı sürümü sistemlerine indirmekle uğraşıyor. 64 bit'lik Windows 7 sürümü ise 32 bit'e nazaran daha az ilgi görüyor ve 64 bit'lik kopyaları torrent'e sadece 100 kişi sunuyor.

Kullanıcıları tarafından yapılan yorumlarda ise, genellikle Windows 7'nin kullanıcıya değişik bir şey getirmediğinden ve internetten Windows 7'yi indirmenin sadece zaman kaybı olduğu yönünde. Ancak indirilen sürümün henüz beta bile olmadığı gerçeğinin unutulmamasında yarar var. Sonuçta önemli olan şu an için görünümdeki farklar değil, performans konusundaki farklar.Bazıları Hala Fake Sanabilir.
https://toremens.yetkin-forum.com

Windows 7 Pre Beta 6801 32Bit
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows Live Wave 3 Beta
» Windows'a Kardeş Geliyor : 'Midori'
» Windows 7 ile ilgili birkaç ayrıntı
» Google , Neden Beta Olmaktan Kurtulamıyor ?
» Windows 7 : Yazı tipleri yönetimi değişiyor